Infolinia 22 88 777 00

Dla kogo Willa Wiosenna?


Willa Wiosenna powstała z myślą o osobach starszych, które:

  • szukają towarzystwa, chcą nadal żyć aktywnie, a przy tym mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia przebywanie wśród ludzi oraz odpowiednie zaplecze, choćby medyczne.
  • potrzebują rehabilitacji po pobytach w szpitalu, urazach, przebytych chorobach (zapewniamy dobrane do indywidualnych potrzeb i preferencji turnusy rehabilitacyjne
Stwarzamy przestrzeń sprzyjającą integracji. Organizujemy ciekawe warsztaty, zajęcia terapeutyczne, spotkania tematyczne i wiele innych aktywności, które pozwalają aktywnie i przyjemnie spędzić czas z pozostałymi mieszkańcami. Zapewniamy bogaty wybór różnych aktywności i możliwość rozwoju indywidualnych zainteresowań.

willa wiosenna Święcice

Nasza Oferta

Bogaty wybór pobytów:

Na miejscu:

  • Rehabilitacja pod okiem doświadczonych terapeutów
  • Całodobowa opieka pielęgniarska
  • Opieka lekarska
  • Grota solna i sala fitness
  • Wybór aktywności dobrany do indywidualnych zainteresowań
  • Warsztaty kulinarne, rękodzieła i wiele innych
  • Wycieczki, wyjścia do teatru, opery, na wystawy
  • System przyzywowy w pokojach

Zdrowie i poczucie bezpieczeństwa

Dbamy o zdrowie – na miejscu zapewniamy opiekę pielęgniarską (całodobowa) i lekarską, rehabilitację pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów, możliwość wykonania kompleksowego przeglądu stanu zdrowia. Do dyspozycji mieszkańców jest wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny i grota solna.
Dajemy poczucie bezpieczeństwa. Mieszkańcy Willi Wiosenna mogą cieszyć się życiem bez obawy, że gdy zdarzy im się zasłabnąć lub gorzej poczuć nikogo nie będzie w pobliżu. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem seniorów przez całą dobę czuwa doświadczony i oddany personel.

Co nas wyróżnia?

O charakterze naszego domu decydują mieszkańcy. Mogą zaproponować zajęcia i aktywności, które ich interesują, wybrać współlokatora, który będzie miał podobne zainteresowania i przyzwyczajenia.
Mamy grotę solną. Jej wyjątkowy mikroklimat korzystnie wpływa na zdrowie. Obecne w powietrzu mikroelementy poprawiają odporność organizmu, jego ogólne funkcjonowanie, działają odprężająco.
Jesteśmy miejscem przyjaznym zwierzętom. Wiemy, że pies, kot czy inny zwierzak może być jak członek rodziny i że trudno jest go zostawiać, nawet na jakiś czas. Dlatego do naszego domu można przyjechać ze swoim pupilem.

willa wiosenna warszawa

Ceny pobytu

Pobyt długoterminowy Turnusy rehabilitacyjne standard Turnusy rehabilitacyjne z przeglądem stanu zdrowia Pobyty specjalne
miejsce w pokoju dwuosobowym

3500 PLN/miesiąc
3 dni – 7 dni

450-1100 PLN
3 dni – 7 dni

1200-1750 PLN
zgodnie z kalendarzem imprez
miejsce w pokoju jednoosobowym

5000 PLN/miesiąc
14-dniowe – 30-dniowe

2100-3900 PLN
14-dniowe

2500 PLN
1-7 dni

od 130 PLN/doba
Dom Seniora Willa Wiosenna – Ogólne Warunki Świadczenia Usług

Galeria wnętrza

Willa Wiosenna – lokalizacja i dojazd

Ośrodek położony jest w Święcicach w bliskiej odległości od Warszawy (26 km). Miejsce jest świetnie skomunikowane ze stolicą, co zapewnia łatwy i szybki dojazd.

Willa Wiosenna

ul. Wiosenna 1

05-860 Święcice

tel. 22 88 777 00