Infolinia 22 88 777 00

Dla kogo Willa Wiosenna?

 
Willa Wiosenna powstała z myślą o osobach starszych, które:
  • szukają towarzystwa, chcą nadal żyć aktywnie, a przy tym mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia przebywanie wśród ludzi oraz odpowiednie zaplecze, choćby medyczne.
  • potrzebują rehabilitacji po pobytach w szpitalu, urazach, przebytych chorobach (zapewniamy dobrane do indywidualnych potrzeb i preferencji turnusy rehabilitacyjne)
Stwarzamy przestrzeń sprzyjającą integracji. Organizujemy ciekawe warsztaty, zajęcia terapeutyczne, spotkania tematyczne i wiele innych aktywności, które pozwalają aktywnie i przyjemnie spędzić czas z pozostałymi mieszkańcami. Zapewniamy bogaty wybór różnych aktywności i możliwość rozwoju indywidualnych zainteresowań.
willa wiosenna Święcice

Nasza Oferta

Bogaty wybór pobytów:

Na miejscu:

  • Rehabilitacja pod okiem doświadczonych terapeutów
  • Całodobowa opieka pielęgniarska
  • Opieka lekarska
  • Grota solna i sala fitness
  • Szeroki wybór aktywności – warsztaty kulinarne, rękodzieła i inne, wyjścia do teatru, opery, na wystawy
  • System przyzywowy w pokojach

Zdrowie i poczucie bezpieczeństwa

Dbamy o zdrowie – na miejscu zapewniamy opiekę pielęgniarską (całodobowa) i lekarską, rehabilitację pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów, możliwość wykonania kompleksowego przeglądu stanu zdrowia. Do dyspozycji mieszkańców jest wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny i grota solna.
 
Dajemy poczucie bezpieczeństwa. Mieszkańcy Willi Wiosenna mogą cieszyć się życiem bez obawy, że gdy zdarzy im się zasłabnąć lub gorzej poczuć nikogo nie będzie w pobliżu. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem seniorów przez całą dobę czuwa doświadczony i oddany personel.

Co nas wyróżnia?

O charakterze naszego domu decydują mieszkańcy. Mogą zaproponować zajęcia i aktywności, które ich interesują, wybrać współlokatora, który będzie miał podobne zainteresowania i przyzwyczajenia.
 
Mamy grotę solną. Jej wyjątkowy mikroklimat korzystnie wpływa na zdrowie. Obecne w powietrzu mikroelementy poprawiają odporność organizmu, jego ogólne funkcjonowanie, działają odprężająco.
 
Jesteśmy miejscem przyjaznym zwierzętom. Wiemy, że pies, kot czy inny zwierzak może być jak członek rodziny i że trudno jest go zostawiać, nawet na jakiś czas. Dlatego do naszego domu można przyjechać ze swoim pupilem.
willa wiosenna warszawa

Ceny pobytu

Pobyt długoterminowy Pobyt rekonwalescencyjny Turnusy rehabilitacyjne
standard
Turnusy rehabilitacyjne
z przeglądem stanu zdrowia
miejsce w pokoju dwuosobowym
3500 PLN/miesiąc
pobyt 7 dni
1250-1500 PLN
3 dni – 7 dni
450-1100 PLN
3 dni – 7 dni
1200-1750 PLN
miejsce w pokoju jednoosobowym
5000 PLN/miesiąc
pobyt 14 dni
2250-2500 PLN
14-dniowe – 30-dniowe
2100-3900 PLN
14-dniowe
2500 PLN
Dom Seniora Willa Wiosenna – Ogólne Warunki Świadczenia Usług

Galeria wnętrza

Willa Wiosenna – lokalizacja i dojazd

Ośrodek położony jest w Święcicach w bliskiej odległości od Warszawy (26 km). Miejsce jest świetnie skomunikowane ze stolicą, co zapewnia łatwy i szybki dojazd.
Willa Wiosenna
ul. Wiosenna 1
05-860 Święcice
tel. 22 88 777 00