Infolinia 22 88 777 00

Dzień Otwarty w Willi Wiosennej

W sobotę, 19 października 2019 r. zapraszamy na Dzień Otwarty w Domu Seniora Willa Wiosenna.
 
To świetna okazja, by:
 • zobaczyć, jak wygląda i funkcjonuje na co dzień nasz dom,
 • poznać i porozmawiać z naszymi opiekunami, pielęgniarkami, terapeutą lub psychologiem,
 • zdobyć ciekawe i praktyczne informacje na temat zdrowia i opieki nad osobą starszą.
 
Zobacz szczegółowy program Dnia Otwartego.

Dla kogo Willa Wiosenna?

willa wiosenna
 
Willa Wiosenna powstała z myślą o osobach starszych, które:
 • szukają towarzystwa, chcą nadal żyć aktywnie, a przy tym mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia przebywanie wśród ludzi oraz odpowiednie zaplecze, choćby medyczne.
 • potrzebują rehabilitacji po pobytach w szpitalu, urazach, przebytych chorobach (zapewniamy dobrane do indywidualnych potrzeb i preferencji turnusy rehabilitacyjne)
Stwarzamy przestrzeń sprzyjającą integracji. Organizujemy ciekawe warsztaty, zajęcia terapeutyczne, spotkania tematyczne i wiele innych aktywności, które pozwalają aktywnie i przyjemnie spędzić czas z pozostałymi mieszkańcami. Zapewniamy bogaty wybór różnych aktywności i możliwość rozwoju indywidualnych zainteresowań.

Nasza oferta

Bogaty wybór pobytów:

Na miejscu:

 • Rehabilitacja pod okiem doświadczonych terapeutów
 • Całodobowa opieka pielęgniarska
 • Opieka lekarska
 • Grota solna i sala fitness
 • Szeroki wybór aktywności – warsztaty kulinarne, rękodzieła i inne, wyjścia do teatru, opery, na wystawy
 • System przyzywowy w pokojach
 

Zdrowie i poczucie bezpieczeństwa

Dbamy o zdrowie – na miejscu zapewniamy opiekę pielęgniarską (całodobowa) i lekarską, rehabilitację pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów, możliwość wykonania kompleksowego przeglądu stanu zdrowia. Do dyspozycji mieszkańców jest wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny i grota solna.
 
Dajemy poczucie bezpieczeństwa. Mieszkańcy Willi Wiosenna mogą cieszyć się życiem bez obawy, że gdy zdarzy im się zasłabnąć lub gorzej poczuć nikogo nie będzie w pobliżu. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem seniorów przez całą dobę czuwa doświadczony i oddany personel.
willa wiosenna
willa wiosenna

Co nas wyróżnia?

O charakterze naszego domu decydują mieszkańcy. Mogą zaproponować zajęcia i aktywności, które ich interesują, wybrać współlokatora, który będzie miał podobne zainteresowania i przyzwyczajenia.
 
Mamy grotę solną. Jej wyjątkowy mikroklimat korzystnie wpływa na zdrowie. Obecne w powietrzu mikroelementy poprawiają odporność organizmu, jego ogólne funkcjonowanie, działają odprężająco.
 
Jesteśmy miejscem przyjaznym zwierzętom. Wiemy, że pies, kot czy inny zwierzak może być jak członek rodziny i że trudno jest go zostawiać, nawet na jakiś czas. Dlatego do naszego domu można przyjechać ze swoim pupilem.

Willa Wiosenna – ceny pobytów

Pobyt długoterminowy Pobyt rekonwalescencyjny Turnusy rehabilitacyjne standard* Turnusy rehabilitacyjne z przeglądem stanu zdrowia*
miejsce w pokoju dwuosobowym
3800 zł/miesiąc
pobyt 7 dni
1250-1500 zł
7 dni
1400 zł
7 dni
2100 zł
miejsce w pokoju jednoosobowym
5200 zł/miesiąc
pobyt 14 dni
2250-2500 zł
14-dniowe – 30-dniowe
2400-4350 zł
14-dniowe
2800 zł
* Podane ceny obejmują zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym. W przypadku pokoju 1-osobowego obowiązuje dopłata 40% do ceny bazowej.
 
Dom Seniora Willa Wiosenna – Ogólne Warunki Świadczenia Usług

Jakie formalności trzeba spełnić,
żeby zamieszkać w naszym domu seniora?

1. Skontaktuj się z naszymi Opiekunami Klienta (tel. 22 88 777 00). Razem pozwoli wspólnie ustalić, który z naszych ośrodków będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego bliskiego.
2. Wyślij dokumentację medyczną na adres kontakt@medicoversenior.pl.
3. Mając na uwadze stan zdrowia, kondycję psychiczną oraz stopień samodzielności seniora, Kierownik Medyczny oraz Kierownik Domu podejmą decyzję o przyjęciu do ośrodka.
4. Po wspólnym ustaleniu daty przyjęcia, będziemy oczekiwać na przyjazd Twojego bliskiego. Dzień przyjazdu to także moment podpisania umowy i pozostałych dokumentów.
willa wiosenna
willa wiosenna

Jak przygotować bliskiego
na zamieszkanie w domu seniora?

W miarę możliwości należy włączyć seniora w proces podejmowanie decyzji o zamieszkaniu w ośrodku, gdyż dla osób starszych bardzo ważne jest poczucie niezależności i stanowienia o sobie.
Warto rozmawiać z seniorem o jego obawach, na spokojnie wszystko tłumacząc. Czasem dobrze jest skorzystać z pomocy psychologa.
Dobrym rozwiązaniem jest zaplanowanie wcześniejszej wizyty w Wili Wiosennej. Pozwoli ona nie tylko poznać sam ośrodek, ale przede wszystkim mieszkańców i osoby, które tam pracują. Senior może przekonać się jak wyglądają zajęcia oraz codzienne życie pensjonariuszy.

Galeria

Willa Wiosenna – lokalizacja i dojazd

Ośrodek położony jest w Święcicach w bliskiej odległości od Warszawy (26 km). Miejsce jest świetnie skomunikowane ze stolicą, co zapewnia łatwy i szybki dojazd.
Willa Wiosenna
ul. Wiosenna 1
05-860 Święcice
tel. 22 88 777 00

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy, informacji? Wypełnij formularz!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Senior Sp. z o.o. informacji handlowo-marketingowych. ? Wybieram jako formę kontaktu :
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push)Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych
 • Administrator danych: Medicover Senior Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
 • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
 • Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
 • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
 • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Senior Sp. z o.o.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna