Infolinia 22 88 777 00

Formy opieki domowej

Medicover Senior zapewnia szeroki zakres domowych usług opiekuńczych dedykowanych osobom starszym i przewlekle chorym na terenie całej Warszawy i nie tylko.
.
W ramach opieki domowej do dyspozycji naszych klientów są: asystenci opieki, opiekunowie osób starszych, pielęgniarki, rehabilitanci, lekarze.
.
Formę opieki domowej zawsze dobieramy indywidualnie, dostosowując ją do potrzeb, stanu zdrowia i stopnia samodzielności seniora. Nasi pracownicy to osoby profesjonalnie przygotowane do opieki nad starszymi pacjentami po pobycie w szpitalu lub przebytej operacji, a także nad seniorami, którzy stali się niesamodzielni.
.
Ponosimy 100% odpowiedzialności za sprawowanie opieki nad naszymi podopiecznymi. W przypadku zastrzeżeń istnieje możliwość zmiany personelu w dowolnym momencie bez konieczności podawania przyczyny.
opieka domowa

Usługi w ramach opieki domowej

opiekuńczo-pielęgnacyjne

 • Pomoc w obowiązkach domowych
 • Zakupy, drobne prace porządkowe
 • Ugotowanie i podanie posiłku
 • Czynności pielęgnacyjne (higiena, toaleta)
 • Wsparcie opieki medycznej

rehabilitacyjne i medyczne:

 
opieka domowa

Usługi pielęgniarskie, pobrania i diagnostyka

Nasz personel pielęgniarski zapewnia kompleksową opiekę poszpitalną, stały nadzór wraz z czynnościami opiekuńczo-pielęgnacyjnymi. Do jego obowiązków należy m.in. zakładanie kroplówek, zmiany opatrunków, zaopatrywanie odleżyn, cewnikowanie, pielęgnację stomii, iniekcje itp.
.
Zespół pielęgniarski realizuje także pobrania materiału biologicznego do badań laboratoryjnych w domu pacjenta i dostarcza pobrane próbki do laboratorium. Większość wyników dostępna jest w ciągu 24h. W domu pacjenta realizujemy także podstawowe badania diagnostyczne, w tym EKG.

Wizyty lekarskie w domu pacjenta

Stan zdrowia, a zwłaszcza ograniczona mobilność sprawiają, że senior nie zawsze ma możliwość, by wyjść z domu i udać się na wizytę do gabinetu lekarskiego. Kiedy potrzebna jest domowa wizyta lekarza, możemy pomóc.
.
Medicover Senior zapewnia wizyty lekarzy różnych specjalności:
 • internista
 • geriatra
 • chirurg
 • neurolog
 • lekarz medycyny paliatywnej
Czas oczekiwania od zamówienia wizyty do momentu przybycia lekarza waha się od kilku godzin do 4 dni roboczych w zależności od dostępności specjalistów w danym momencie.
opieka domowa

Opieka domowa – ceny

ASYSTENT OPIEKI OPIEKUN REHABILITANT PIELĘGNIARKA LEKARZ
dni powszednie
od 24 zł/godz.
dni powszednie
od 26 zł/godz.
dni powszednie
95 zł/godz.
pobranie w domu
od 50 zł
lekarz rodzinny/internista/psycholog
230 zł/wizyta
niedziele i święta
od 34 zł/godz.
niedziele i święta
od 38 zł/godz.
niedziele i święta
190 zł/godz.
opieka
od 41 zł/godz.
lekarz specjalista
340 zł
opieka z zamieszkaniem
4500 zł/miesiąc
dyżur 12h
od 390 zł
niedziele i święta
+50% do ceny podstawowej
Opieka Domowa – Ogólne Warunki Świadczenia Usług

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy, informacji? Wypełnij formularz!


Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Senior Sp. z o.o. informacji handlowo-marketingowych. ? Wybieram jako formę kontaktu (*przynajmniej jedno pole wymagane):
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push)Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych
 • Administrator danych: Medicover Senior Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
 • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
 • Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
 • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
 • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Senior Sp. z o.o.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna