Infolinia 22 88 777 00

Dla kogo Willa Hortensja?


Hortensja to piętrowy wolnostojący dom z ogrodem, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Opieki Józefina. Idealny dla seniorów (jednej osoby, małżeństwa lub przyjaciół), którzy cenią sobie prywatność i niezależność, a jednocześnie zależy im na poczuciu bezpieczeństwa, jakie daje bliskie sąsiedztwo i obecność personelu opiekuńczo pielęgniarskiego Domu Opieki Józefina.

Willa Hortensja jest idealna na pobyt czasowy (rehabilitacyjny, poszpitalny, wypoczynkowy), jak również długoterminowy. Możliwość skorzystania z zakwaterowania w Willi Hortensja mają także rodziny, które chciałyby spędzić więcej czasu z bliskim zamieszkującym Józefinę.

willa wiosenna Święcice

Domowe zacisze
i poczucie bezpieczeństwa

Hortensja jest świetnym połączeniem domowego zacisza z komfortem i poczuciem bezpieczeństwa, jakie daje profesjonalna opieka. W ramach pobytu mieszkańcy Willi Hortensja mają możliwość korzystania z pełnej oferty i udogodnień Domu Opieki Józefina.

Zapewniamy pełen zakres usług opiekuńczych, wyżywienie zgodne z zaleceniami dietetycznymi, a także włączenie do systemu przyzywowego Domu Opieki Józefina.

Nasza Oferta

  • Pobyty długoterminowe
  • Pobyty krótkookresowe
  • Pobyty rehabilitacyjne
  • Opieka personelu opiekuńczo-pielęgniarskiego
  • Opieka lekarska i psychologiczna
  • Rehabilitacja grupowa i indywidualna
  • Bogaty program terapii zajęciowej

Wnętrza i otoczenie

Willa Hortensja położona jest w Józefowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Opieki Józefina. Przestronne i jasne, klasycznie i ze smakiem umeblowane wnętrza.

Do wyłącznej dyspozycji 3-pokojowy apartament na parterze, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka. Zacieniony ogród – w sam raz na śniadania na świeżym powietrzu w letnie czy wiosenne poranki.

willa hortensja warszawa

Galeria wnętrza

Willa Hortensja Cennik

Miesięczny pobyt
9000 PLN

Hortensja – lokalizacja i dojazd

Willa Hortensja położona jest obok Domu Opieki w Józefowie pod Warszawą. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (stacja SKM w promieniu 150 m, autobusy). Położenie w spokojnej okolicy, w otoczeniu naturalnego parku, sprzyja dobremu samopoczuciu.

Willa Hortensja

przy Domu Opieki Józefina

ul. Sikorskiego 123

05-420 Józefów

tel. 22 88 777 00