Infolinia 22 88 777 00

Dla kogo Willa Hortensja?

willa hortensja
 

Hortensja to piętrowy wolnostojący dom z ogrodem, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Opieki Józefina. Idealny dla seniorów (jednej osoby, małżeństwa lub przyjaciół), którzy cenią sobie prywatność i niezależność, a jednocześnie zależy im na poczuciu bezpieczeństwa, jakie daje bliskie sąsiedztwo i obecność personelu opiekuńczo pielęgniarskiego Domu Opieki Józefina.

 

Willa Hortensja jest idealna na pobyt czasowy (rehabilitacyjny, poszpitalny, wypoczynkowy), jak również długoterminowy. Możliwość skorzystania z zakwaterowania w Willi Hortensja mają także rodziny, które chciałyby spędzić więcej czasu z bliskim zamieszkującym Józefinę.

Nasza oferta

Rodzaje pobytów:

 • Pobyty długoterminowe
 • Pobyty krótkookresowe
 • Pobyty rehabilitacyjne

Zapewniamy:

 • Opiekę personelu opiekuńczo-pielęgniarskiego
 • Opiekę lekarską i psychologiczną
 • Rehabilitację grupową i indywidualną
 • Bogaty program terapii zajęciowej
 

Domowe zacisze
i poczucie bezpieczeństwa

Hortensja jest świetnym połączeniem domowego zacisza z komfortem i poczuciem bezpieczeństwa, jakie daje profesjonalna opieka. W ramach pobytu mieszkańcy Willi Hortensja mają możliwość korzystania z pełnej oferty i udogodnień Domu Opieki Józefina.

 

Zapewniamy pełen zakres usług opiekuńczych, wyżywienie zgodne z zaleceniami dietetycznymi, a także włączenie do systemu przyzywowego Domu Opieki Józefina.

willa hortensja
willa hortensja warszawa

Wnętrza i otoczenie

Willa Hortensja położona jest w Józefowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Opieki Józefina. Przestronne i jasne, klasycznie i ze smakiem umeblowane wnętrza.

 

Do wyłącznej dyspozycji 3-pokojowy apartament na parterze, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka. Zacieniony ogród – w sam raz na śniadania na świeżym powietrzu w letnie czy wiosenne poranki.

Willa Hortensja – ceny pobytów

Miesięczny pobyt
9000 zł

Galeria

Hortensja – lokalizacja i dojazd

Willa Hortensja położona jest obok Domu Opieki w Józefowie pod Warszawą. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (stacja SKM w promieniu 150 m, autobusy). Położenie w spokojnej okolicy, w otoczeniu naturalnego parku, sprzyja dobremu samopoczuciu.

Willa Hortensja

przy Domu Opieki Józefina

ul. Sikorskiego 123

05-420 Józefów

tel. 22 88 777 00

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy, informacji? Wypełnij formularz!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Senior Sp. z o.o. informacji handlowo-marketingowych. ? Wybieram jako formę kontaktu :
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push)Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych

 • Administrator danych: Medicover Senior Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
 • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
 • Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
 • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
 • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Senior Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna