Infolinia 22 88 777 00

Dom Seniora Warszawa

 
Medicover Senior zapewnia bardzo szeroką ofertę pobytów w swoich domach seniora w bliskiej okolicy Warszawy.
 
Nasz Dom Opieki Józefina w Józefowie dedykowany jest osobom starszym wymagającym stałej i profesjonalnej opieki, cierpiącym na demencję, Alzheimera oraz inne choroby neurologiczne.
 
Seniorów, którzy są nadal samodzielni i sprawni intelektualnie, ale szukają odmiany, odpoczynku, rehabilitacji, towarzystwa i poczucia bezpieczeństwa, zapraszamy do Willi Wiosennej w Święcicach pod Warszawą.
JÓZEFINA WILLA WIOSENNA
dom seniora warszawa

Nasza oferta

W Domu Seniora Willa Wiosenna:

W Domu Opieki Józefina:

 

Specjalizacja opieki w naszym domu

Dom Opieki Józefina w Józefowie
 
Specjalizujemy się szczególnie w opiece nad osobami cierpiącymi na demencję, Alzheimera, Parkinsona i inne choroby neurologiczne. Zapewniamy także opiekę paliatywną.
 
Zapewniamy troskliwą, profesjonalną całodobową opiekę oraz wsparcie zaangażowanych w swoją pracę terapeutów, rehabilitantów, pielęgniarek i opiekunów z wieloletnim doświadczeniem w terapii osób z chorobami neurologicznymi.
 
dom seniora warszawa
dom seniora warszawa

Willa Wiosenna

Willa Wiosenna powstała z myślą o seniorach, którzy potrzebują rehabilitacji po pobycie w szpitalu, chorobie, urazie ortopedycznym, a także o tych, którzy czują się osamotnieni i chcieliby być wśród ludzi, a na co dzień nie mają takiej możliwości. To dom dla osób, które chcą aktywnie spędzać czas, a jednocześnie zatroszczyć się o swoje zdrowie i mieć poczucie bezpieczeństwa.
 
W Willi Wiosenna plan zajęć dostosowujemy do zainteresowań i potrzeb mieszkańców. Seniorzy mają wpływ na to, co będzie się działo, jakie warsztaty i zajęcia będą realizowane na miejscu, jakie zainteresowania będą rozwijać.

Nasze domy seniora – ceny pobytów

Willa Wiosenna Józefina
miejsce w pokoju dwuosobowym
3500 PLN/miesiąc
miejsce w pokoju dwuosobowym –
4300-4800 PLN/miesiąc
miejsce w pokoju jednoosobowym
5000 PLN/miesiąc
miejsce w pokoju jednoosobowym
6000-7000 PLN/miesiąc

Dom Seniora WILLA WIOSENNA

Willa Wiosenna – miejsce, w którym seniorzy mogą zadbać o swoje zdrowie, rozwijać swoje hobby i odkrywać nowe zainteresowania, poznać nowych znajomych, a jednocześnie mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie daje obecność i opieka naszego zespołu.
 
W Willi Wiosenna:
  • Stwarzamy przestrzeń sprzyjającą integracji
  • Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych gości
  • Dajemy poczucie bezpieczeństwa
dom seniora warszawa

Dom Opieki JÓZEFINA

Dom Opieki Józefina zapewnia opiekę osobom starszym, które potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.
 
Szczególnie polecany dla osób cierpiących na demencję i chorobę Alzheimera.
 
Mieszkańcy Józefiny mają stałe wsparcie lekarzy, pielęgniarek, psychologa, terapeutów oraz opiekunów, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania choroby.
 
dom seniora warszawa

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy, informacji? Wypełnij formularz!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Senior Sp. z o.o. informacji handlowo-marketingowych. ? Wybieram jako formę kontaktu :
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push)Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych
  • Administrator danych: Medicover Senior Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
  • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
  • Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
  • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Senior Sp. z o.o.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna
–>