Infolinia 22 88 777 00

Dom Seniora Warszawa

 
Medicover Senior zapewnia bardzo szeroką ofertę pobytów w swoich domach seniora w bliskiej okolicy Warszawy.
 
Nasz Dom Opieki Józefina w Józefowie dedykowany jest osobom starszym wymagającym stałej i profesjonalnej opieki, cierpiącym na demencję, Alzheimera oraz inne choroby neurologiczne.
 
Seniorów, którzy są nadal samodzielni i sprawni intelektualnie, ale szukają odmiany, odpoczynku, rehabilitacji, towarzystwa i poczucia bezpieczeństwa, zapraszamy do Willi Wiosennej w Święcicach pod Warszawą.
JÓZEFINA WILLA WIOSENNA
dom seniora warszawa

Nasza oferta

W Domu Seniora Willa Wiosenna:

W Domu Opieki Józefina:

 

Masz pewność najlepszej opieki nad swoim bliskim

Dom Seniora Warszawa
 
 
Gwarancją opieki na najwyższym poziomie dla Twoich bliskich jest certyfikat Swedish Care International, przyznawany przez fundację Stiftelsen Silviahemmet.
 
Możesz przyjść do bliskiego o każdej porze i upewnić się, że ma zapewnione najlepsze warunki. U nas nie ma wyznaczonych godzin odwiedzin.
 
Masz możliwość poznania osobiście i zapytania o wszystko nasz personel sprawujący opiekę, prowadzący rehabilitacje i aktywizację Twojego bliskiego.

Specjalizacja opieki w naszym domu

Dom Opieki Józefina w Józefowie
 
Specjalizujemy się szczególnie w opiece nad osobami cierpiącymi na demencję, Alzheimera, Parkinsona i inne choroby neurologiczne. Zapewniamy także opiekę paliatywną.
 
Zapewniamy troskliwą, profesjonalną całodobową opiekę oraz wsparcie zaangażowanych w swoją pracę terapeutów, rehabilitantów, pielęgniarek i opiekunów z wieloletnim doświadczeniem w terapii osób z chorobami neurologicznymi.
 
zajęcia z terapeutą
dom seniora warszawa

Willa Wiosenna

Willa Wiosenna powstała z myślą o seniorach, którzy potrzebują rehabilitacji po pobycie w szpitalu, chorobie, urazie ortopedycznym, a także o tych, którzy czują się osamotnieni i chcieliby być wśród ludzi, a na co dzień nie mają takiej możliwości. To dom dla osób, które chcą aktywnie spędzać czas, a jednocześnie zatroszczyć się o swoje zdrowie i mieć poczucie bezpieczeństwa.
 
W Willi Wiosenna plan zajęć dostosowujemy do zainteresowań i potrzeb mieszkańców. Seniorzy mają wpływ na to, co będzie się działo, jakie warsztaty i zajęcia będą realizowane na miejscu, jakie zainteresowania będą rozwijać.

Nasze domy seniora – ceny pobytów

Willa Wiosenna Józefina
miejsce w pokoju dwuosobowym
3500 PLN/miesiąc
miejsce w pokoju dwuosobowym –
4300-4800 PLN/miesiąc
miejsce w pokoju jednoosobowym
5000 PLN/miesiąc
miejsce w pokoju jednoosobowym
6000-7000 PLN/miesiąc

Dom Seniora WILLA WIOSENNA

Willa Wiosenna – miejsce, w którym seniorzy mogą zadbać o swoje zdrowie, rozwijać swoje hobby i odkrywać nowe zainteresowania, poznać nowych znajomych, a jednocześnie mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie daje obecność i opieka naszego zespołu.
 
W Willi Wiosenna:
  • Stwarzamy przestrzeń sprzyjającą integracji
  • Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych gości
  • Dajemy poczucie bezpieczeństwa
dom seniora warszawa

Dom Opieki JÓZEFINA

Dom Opieki Józefina zapewnia opiekę osobom starszym, które potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.
 
Szczególnie polecany dla osób cierpiących na demencję i chorobę Alzheimera.
 
Mieszkańcy Józefiny mają stałe wsparcie lekarzy, pielęgniarek, psychologa, terapeutów oraz opiekunów, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania choroby.
 

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy, informacji? Wypełnij formularz!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Senior Sp. z o.o. informacji handlowo-marketingowych. ? Wybieram jako formę kontaktu :
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push)Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych
  • Administrator danych: Medicover Senior Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
  • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
  • Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
  • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Senior Sp. z o.o.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna